Ogłoszenie o zamówieniu - roboty budowlane, odbudowa, przebudowa i rozbudowa budynków w zabudowie turystycznej służących do wypoczynku letniego zlokalizowanych w miejscowości Gawrych Ruda gmina Suwałki - 26.03.2018 r.

 

Unieważnienie postępowania pn. - roboty budowlane, odbudowa, przebudowa i rozbudowa budynków w zabudowie turystycznej służących do wypoczynku letniego zlokalizowanych w miejscowości Gawrych Ruda gmina Suwałki - 26.03.2018 r.

 

Zestawienie ofert w postępowaniu pn. - Roboty budowlane, odbudowa, przebudowa i rozbudowa budynków w zabudowie turystycznej służących do wypoczynku letniego zlokalizowanych w miejscowości Gawrych Ruda gmina Suwałki z dnia 2018-03-26.

 

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty w postępowaniu pn. - Roboty budowlane, odbudowa, przebudowa i rozbudowa budynków w zabudowie turystycznej służących do wypoczynku letniego zlokalizowanych w miejscowości Gawrych Ruda gmina Suwałki z dnia 2018-03-26.

Ogłoszenie o zamówieniu - roboty budowlane, odbudowa, przebudowa i rozbudowa budynków w zabudowie turystycznej służących do wypoczynku letniego zlokalizowanych w miejscowości Gawrych Ruda gmina Suwałki 29.09.2017 r.

Unieważnienie ogłoszenia o zamówieniu - roboty budowlane, odbudowa, przebudowa i rozbudowa budynków w zabudowie turystycznej służących do wypoczynku letniego zlokalizowanych w miejscowości Gawrych Ruda gmina Suwałki 29.09.2017 r.

Ogłoszenie o zamówieniu - roboty budowlane, odbudowa, przebudowa i rozbudowa budynków w zabudowie turystycznej służących do wypoczynku letniego zlokalizowanych w miejscowości Gawrych Ruda gmina Suwałki 11.09.2017 r.

Unieważnienie zamówienia dotyczącego robót budowlanych, odbudowy, przebudowy i rozbudowy budynków w zabudowie turystycznej służących do wypoczynku letniego zlokalizowanych w miejscowości Gawrych Ruda gmina Suwałki 26.11.2017 r.